Mersin Web Tasarım Ajansı ve Yazılım Şirketi | Mavi Kedi
Facebook Whatsapp

Web Tasarımda Neden Biz Tercih Ediliyoruz?

Mersin Web Tasarımda Neden Biz Tercih Ediliyoruz? 15 yıllık profesyonel deneyim, 1000 den fazla müşteri portföyü, disiplinli ve profesyonel çalışma sistemi, müşteri memnuniyeti ve kaliteli işler ve müşteri çözümleri üreterek ile sektörde lider haline geldik.

15 yıllık profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetlieri konusunda deneyim, 1000 den fazla müşteri portföyü, disiplinli ve profesyonel çalışma sistemi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma, kaliteli işler ve müşterilerimize oluşan sorunlar karşısında kalıcı çözümleri üreterek ile sektörde lider haline geldik. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve müşterimizin ihtiyaç duyduğu tasarım ve yazılımı ortaya çıkarmak.

Web Tasarım yaparken; tasarım trendlerini takip ederek, en modern tasarımları ortaya çıkarırken, güncel yazılım dilleri ile de; performanslı - dinamik - güvenlikli web siteleri ortaya çıkarıyoruz. Web sitesindeki en önemli unsurlardan bir taneside GOOGE SEO (Search Engine Optimization) alt yapılı web sitesi olmasıdır. Mavi Kedi Reklam Ajansı olarak web sitelerimizde SEO alt yapısına uygun web siteleri üretiyoruz. Web sitelerimiz son teknoloji dilleri ile kodlandığından dolayı tüm tarayıcı ve cihazlarla uyumlu ve responsive bir yapıya sahiptir. Responsive yapıdaki web siteleri tüm ekran çözünürlüklerinde ve ebatlarında sorunsuz olarak çalışır ve her boyuta göre otomatik tasarlanan şekilde gösterilir. Telefonlarda, tabletlerde, tv'de ve diğer cihazlarda sorunsuz ve kusursuz şekilde görüntülenerek, iyi bir kullanıcı deneyimi edinilmesine olanak sağlar.

Web sitesi tasarlarken firmanın materyallerinden bir tasarım çıkarırken, kullanıcı deneyimini de baz alarak tasarımı şekillendiriyoruz. Kullanıcının kolay bir site haritası ile ürün ve hizmetlere kolayca erişmesini sağlayıyoruz. Sitedeki mini formlar, iletişim formları, canlı destek modülleri, whatsapp modülü gibi iletişim kanallları ile site ziyaretçisine firmaya erişimde kolaylıklar sağlıyoruz.

Web sitesi tasarımı kadar sonrasındaki verilecek teknik destek ve iletişim de bir o kadar önemlidir. Sunucu problemleri, yazılımsal güncellemelerden kaynaklı doğacak sorunlar, alan adı - hosting hizmet yenileme takipleri, mail hizmetlerinin açılması - kurulması ve teknik desteği gibi bir çok konuda tasarımcı firmaya ihtiyaç duyulmaktadır. Sektördeki lider konumda olmamızı etkileyen unsurlardan bir tanesi de budur. Müşteri desteğimiz ile hizmet sonrası kesintisiz ve ücretsiz desteğimiz ile her zaman müşterimizin yanındayız.

Neden Biz?

 • 15 yıllık web tasarım alanında deneyim
 • 1000+ müşteri portföyü ile güvenilir bir firma profili
 • Projelerin zamanında teslim edilmesi
 • İhtiyacınız olduğunda kolay ulaşabilme
 • Güncel teknolojik ve tasarımsal gelişmeleri yakından takip etme
 • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamız
 • Müşteri ilişkilerimizi devamlı kılacak şekilde çalışmak
 • Prensipli çalışma sistemi
 • Sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretme
 • Projeleri ve istekleri uygun fiyatlandırma
 • Alanında uzman ve deneyimli personel
 • Creative tasarım ve gelişmiş teknolojiler ile tasarımlar

Sosyal Medya :

500
Proje Tamamlandı
6048
Çalışma Günü
12096
Çay / Kahve İçildi

Özgün Web Tasarım

Web tasarımlarımız müşterilerimize, müşterimizin sektörüne, müşterimizini müşterilerine hitap ediyor.

Projenizi sipariş etmeye hazır mısınız?