Mersin Web Tasarım Ajansı ve Yazılım Şirketi | Mavi Kedi
Facebook Whatsapp

E-Ticaret

Gelişmiş ve kolay arayüz yapısı, ödeme sistemleri ve sınırız içerik yönetimi ile ürünlerini kolayca pazarlayın.

E-Ticaret

Günümüz koşullarında hemen her markaya ait bir E-ticaret sitesi olması, kişilerin de bu alışveriş çeşidine yönelmesine sebep olmaktadır. Mağazalara gidip ürün denemek ve alınan eşyaları taşımak, kişiler için birer şikâyet sebebidir. E-ticaret ile birlikte bütün bu problemler ve kişilerin alışveriş yaparken zaman kaybetmesi gibi faktörler ortadan kalkmaktadır. Bu gibi sebeplerden dolayı da oldukça fazla sayıda web sitesi, ürünlerinin satışında artık e-ticaret hizmetini sunmayı tercih etmektedir.

E-ticaret hizmetini vermek, düşünüldüğünden çok daha büyük bir öneme sahip olmasının yanı sıra oldukça kapsamlı bir tecrübe gerektirir. Bu sebeple de web siteniz üzerinden e-ticaret hizmeti vermek istiyorsanız, çalışacağınız kişi ya da ajansların referanslarını ve donanımını en ince ayrıntısına kadar incelemeniz gerekir. Mavi Kedi Reklam Ajansı olarak, biz de, müşterilerimizin E-ticaret hizmetini verebilmesi adına gerekli çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Son teknoloji ile üretilen programlarımızın yanı sıra bu konudaki deneyimli çalışma arkadaşlarımızla birlikte isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirme sözünü veriyoruz.

E-ticaret hizmetini sunarken yalnızca masa üstü bilgisayarlar üzerinden erişimin olması son derece olumsuz bir etkiye sebep olur. Ziyaretçilerin artık akıllı cep telefonları ya da tabletleri ile de sürekli online alışveriş yaptıkları gerçeğini göz önünde bulundurulduğunda, E-ticaret sitelerinin de mobil uyumlu olması ve en yüksek güvenlik önlemlerini sunabilmesi son derece önemlidir. Bu konuda responsive tasarımlar ve son teknoloji ile geliştirilen güvenlik protokollerini müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Böylelikle yalnızca göz alıcı tasarımlar değil aynı zamanda kullanıcı dostu olan web siteleri teslim ediyoruz.

Web siteniz üzerinden ürün satışı yapmanız durumunda, mağazanız belirli bir çalışma saatleri içerisinde değil 7/24 olacak şekilde müşterilerinize hizmet vermeye devam eder. Aynı zamanda müşterilerinize çok daha geniş yelpazeye sahip olan bir ürün listesi de sunabilirsiniz. Ürünlerin stok teminatı yapılabildiği sürece alışveriş yapma imkânı sunulabilir. E-ticaret web sitesi ile birlikte çok fazla sayıda çalışana ihtiyaç duymadan da hizmet vermeye devam edebilirsiniz. Günümüzde çok sayıda marka artık E-ticaret hizmeti vermeye başlamakta ve bu durum rekabet piyasasını da bir hayli hareketlendirmektedir. Rakiplerinizden bir adım önde olmak istiyor ve piyasada adından bahsedilen bir marka olmayı amaçlıyorsanız sürekli olarak yenilikleri takip ediyor olmanız gerekir. Bu gibi teknik bilgiler ile uğraşmak istemiyor ve rakiplerinizden her daim bir adım önde olmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal Medya :

500
Proje Tamamlandı
6048
Çalışma Günü
12096
Çay / Kahve İçildi

Özgün Web Tasarım

Web tasarımlarımız müşterilerimize, müşterimizin sektörüne, müşterimizini müşterilerine hitap ediyor.

Projenizi sipariş etmeye hazır mısınız?