Mersin Web Tasarım Ajansı ve Yazılım Şirketi | Mavi Kedi
Facebook Whatsapp

Google Reklamları

Google reklamları ile firmanızı en üst sıraya çıkarıyor, google üzerinde görünürlüğünüzü ve müşteri portföyünüzü arttırıyoruz.

Google Reklamları

Web sitesi tasarımı her türlü teknik detayını tamamladınız, içeriklerinizi hazırladınız ve sitenizi kullanıcıların hizmetine sundunuz. Fakat hala bir şeylerin eksik olduğunu düşünüyor,  web sitenizi çok daha geniş kitlelere sunmak ve dijital ortamda çok daha tanınan bir markaya sahip olmak istiyorsanız eğer, bu ihtiyacınızı giderecek en etkili yöntem; Google Reklamları olmaktadır.

Kişiler, ulaşmak istedikleri bir hizmet ya da satın almak istediği bir ürünü ilk olarak internet üzerinde araştırmayı tercih etmektedir. Bunun yanı sıra artık hem ülkemizde hem de tüm dünyada büyük bir hız ile yayılan online alışveriş de, kişilerin internet üzerinde araştırmalarına sebep olmaktadır. İnternette arama yapmak için kullanılan en yaygın arama motoru ise hiç şüphesiz ki Google’dır. Dijital pazarlama söz konusu olduğunda ise akıllara ilk gelen yöntem ise, Google reklamlarıdır. Google reklamları, daha düşük maliyet ile çok daha geniş kitlelere hitap etmeyi ve dolayısıyla satış hacminin de giderek artmasına olanak tanımaktadır. Mavi Kedi Reklam Ajansı olarak sunduğumuz Google reklamları hizmeti sayesinde, müşterilerimizin web sitelerinde en doğru stratejiyi oluşturarak reklam yayınlamalarını sağlıyor ve dijital ortamlarda marka bilinirliğini ön plana çıkarmaya devam ediyoruz. Reklamlarınızın başarılı bir şekilde geri dönüş sağlaması ve müşterilerinizin bu reklam aracılığı ile sizinle iletişime geçmesi halinde ise reklam ücretleri tarafınızca ödenir. Yalnızca, Görüntülü Reklam Ağı adı verilen reklam çeşidinde, gösterim başına maliyet de denilen CPM ücreti alınmaktadır.

Google Reklam Yönetimi

Yapılan araştırmalar, kişilerin herhangi bir ürün ya da hizmeti satın almadan önce muhakkak Google araştırması yapmaya ihtiyaç duyduğu gerçeğini ortaya çıkarmaktadır. Bu nedenle, web sitesinde Google reklamları bulunan web siteler, dijital pazarlama piyasasında her zaman olumlu bir imaja sahip olabilir. Son derece büyük bir öneme sahip olan bu pazarlama yöntemi, birbirinden farklı teknik bilgiyi de beraberinde getirmektedir. Bütçe belirleme konusunda Google reklamlarının birbirinden farklı çeşidi bulunmakta olup ve her bir çeşit için farklı gösterim ücretlerinin olabileceği de unutulmamalıdır. Doğru bir strateji ve hedef kitlenin en doğru şekilde seçilmesi bu kapsamda üzerinde durulması gereken en önemli konulardır.

Mavi Kedi Reklam Ajansı olarak, öncelikle markanıza ait hem yazılı hem de görsel bir şekilde reklamlarını hazırlıyoruz. Bu hazırlıkları yaparken, Google aramalarında web sitenizi ilk sıralara taşıyacak en uygun anahtar kelimeyi belirliyor ve çalışmalarımızı bu kıstas doğrultusunda tamamlıyoruz. Doğru bir şekilde belirlenmiş olan anahtar kelime, kullanıcıların arattığı kelime ile eşleşmesi halinde, reklamınızın Google organik aramalarda yer alabiliyor. Sizin belirlediğiniz bir bütçe doğrultusunda teknik ekibimiz ile birlikte en yaratıcı reklamların oluşturulmasını sağlıyoruz. Bütün bu teknik çalışmaların ardından Google reklamları sayesinde markanızın tanınmasını sağlayabilir ve çok daha geniş kitlelere ulaşabilmenin mutluluğunu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Sosyal Medya :

500
Proje Tamamlandı
6048
Çalışma Günü
12096
Çay / Kahve İçildi

Özgün Web Tasarım

Web tasarımlarımız müşterilerimize, müşterimizin sektörüne, müşterimizini müşterilerine hitap ediyor.

Projenizi sipariş etmeye hazır mısınız?